Saç Bantları

Miniklerin sevimliliğine şıklık katan Saç Bantları

Son zamanlarda değişik tarzda çocuk kıyafetlerinin ortaya çıkmasıyla birlikte minik kızlarını süsleme konusunda yarışa giren anneler için özel tasarım saç aksesuarları üretilmekte. Ev hanımlarının bile kolaylıkla yapabileceği bu tarz saç bantları sanal ortamlarda büyük ilgi görüyor. Özellikle yeni doğan kız bebeklerde fotoğraf çekimlerinde kullanılan saç bantları harika karelerin çıkmasını sağlıyor. Çıplak bir kız bebeğin saçına takılan büyük  bir gül fotoğraf için paha biçilemez bir karenin yakalanmasına olanak sağlıyor.

Saç Bantları fotoğraf çekimleri için vazgeçilmez bir aksesuar oldu!

Stil sahibi bebekler için kıyafet ve aksesuarlar bulabileceğiniz adres için BUYRUN
Kurdeladan fiyonk yapımına, organze kumaştan yakma güle, keçeden kesme parçalara,örgüden küçük çiçeklere  kadar bir çok alternatif sunan saç bantları fazla bir maliyet gerektirmeden kolaylıkla yapılabilir. Organze kumaşı yuvarlak şekillerde kestikten sonra bir mumla kenarlarını hafif yakarak ve hepsini farklı boyutlarda üst üste yerleştirip orta kısmından dikip çeşitli  boncuklarla süsledikten sonra bebe lastiğinin üstüne veya bir şerit halinde kestiğiniz bir saç bantı genişliğindeki parçaya dikebilirsiniz.
Saç Bantları

Örme küçük çiçekleri saç örgüsü olarak yaptığınızsaç bantlarının üzerine dikerek kendi becerinizi ortaya çıkarın.Hazır almaya kalktığınızda maliyetinin epey üzerinde satılan bu tür aksesuarları rahatlıkla yapabilirsiniz. Miniğiniz için hazırladığınız bu parçalardan bir kaçını giysisi üzerine yerleştirip saç bantları  ile bütünlük kazandırabilir ve herkesin beğenisini alabilirsiniz. Vaktim yok saç bantları yapamıyorum diyorsanız minikler için saç bantlarını mağazalardaki aksesuar bölümünden bulabilirsiniz. Ayrıca sanal ortamdaki bebek ürünleri satan online sitelerden de saç bantlarını temin edebilir, kendi istedğinize göre saç bantlarını sipariş edebilirsiniz. Miniklere saç bantları seçerken sağlık açısından ve herhangi bir tehlike oluşturamayacak türden olmasına dikkat edin. Boncuklu bir saç bandının boncuğunun kopması tehlike oluşturabilir. Anneler herşeyin en iyisini düşünür! Bu yüzden saç bantları seçerken de saç bantlarında kullanılan malzemeye dikkat edin.

 Saç Bantları

 

 

 

Saç Bantları ve Saç Bantları Modelleri için

TIKLAYIN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<<<<< Bebek bandanası yapımı (resimli ve anlatımlı) >>>>>

 

 

 

 

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.