Çocuk Kostümleri

Çocukların en sevdiği şeyler arasında şüphesiz kahramanlarının kostümlerini giymek geliyor. Kendilerini onların yerine koymak onlar için eğlendirici oluyor. Çocuk giyim sektörünün hızla gelişmesiyle birlikte çocuk giyiminde farklı tasarımlar ortaya çıkıyor. Bunların en başında kostümler geliyor. Yenidoğan bir bebekten başlayıp okul çağındaki her çocuğa uygun kostüm tasarımları ebeveynlerin dikkatini çekiyor.

Çocuk Kostümleri

Çocuklar için kostüm denince,  kızların vazgeçilmez sevimli kahramanı mickey mouse kostümü, erkekler için spiderman kostümü, bebekler için sevimli bir civciv ya da penguen olmak  fotoğraflarda eğlenceli kareler çıkmasını sağlıyor. Ayrıca okulların çeşitli organizasyonlarında kullanılan kostümler, renkli görüntüler ve eğlenceli saatler yaşanmasını sağlıyor.

Açılışlar, partiler, balolar, tiyatro gösterileri, yıl sonu gösterileri, okul partilerinde Çocuk Kostümleri artık vazgeçilmez bir hale aldı. Kostüm tarsarımcıları yetişkinler için de farklı kostüm alternatifleri sunuyor.

Bir kız bebeğin ilk yaş günü partisinde pamuk prenses kostümü giydirilen anne ya da superman  olan bir baba partiye renk katıyor. Erkek bebeklerin ilk yaş günü kutlamasında da kostüm olarak miniğe penguen, civciv gibi kostümler tercih ediliyor. Ayrıca okullarda Dünya Çocuk Günü kutlamalarında farklı ülkelerin kostüm tasarımları çocukların farklı  ülkelerin milli giysileri tanımalarında büyük katkısı oluyor. Özel hazırlanan ve gösterilerde farklılık yaratan kostüm çeşitleri için bazı modelleri sizler için araştırdık.

 

                                      

 

 

 

 

mickey mouse KOSTÜM 

superman KOSTÜM

Etiketler: , , , , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.