İsimli Bebek Ürünleri

İsimli bebek ürünleri ile standartların dışına çıkın!!!

www.hepsiminik.com sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.

Her yerde satılan, standart, tüm mağazalarda birbirinin benzeri birçok üründen sıkılan bebek anneleri için isimli bebek ürünleri almak iyi bir alternatif olabilir.  İsim yazılı bebek ürünlerinde bir çok seçeneğiniz var, örneğin isimli bebek badileri, isimli mama önlükleri, isimli zıbınlar, isimli bebek havluları, isimli bebek tulumları, doğum panoları, isimli bebek yastıklarını saymak mümkündür. Bu ürünlerden oluşan ve üzerinde bebeğinizin ismi yazılı bir koleksiyon oluşturabilirsiniz.IMG_9984

Genelde isim yazılı ürünler baskı ya da nakışla işleme yollarıyla yapılmaktadır. Baskı yoluyla yapılanlar tabii ki pek dayanıklı olmuyor, özellikle bebek ürünlerinin çok yıkandığını göz önünde bulundurursak baskılar zamanla kötü bir görüntü alıyor. Nakışla işleme yoluyla yapılan isimli bebek eşyaları hem dayanıklılık hem de görüntü çok daha kaliteli oluyor.

Özel günlerde isimli bebek ürünleri

İsimli bebek kıyafetlerini anneler daha çok doğum günü, diş buğdayı, altı ay kınası v.b özel günlerde tercih ediyorlar. Özel günlerde özel kıyafetlerle bebeğinin güzelliğine güzellik katmak  isteyen annelerin tercihleri bu yönde artarak devam ediyor. Özel gün organizasyonlarında özel kıyafetler ve özel dekorlarla birbirini tamamlayan parti organizasyonları yapmak mümkün. Kıyafet ve dekorun, hatta pastanın modelinin birbirini tamamladığı organizayonlara talep her geçen gün artıyor.

a sa

 

Hediye olarak götürmek için de isimli bebek ürünleri çok güzel bir alternatif olabilir. Hepimiz biliriz ki bebek hediyesi seçmek hayli zordur, çünkü seçenekler kısıtlıdır. Birçok kişinin getirdiği hediye ile pişti olma olasılığı yüksektir. Hediyeniz diğerlerinin arasında fark edilir derecede özel olsun istiyorsanız, isme özel bebek ürünleri tam aradığınız şey olabilir.

IMG_0241

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Erhan dedi ki:

    Fiyatı ne kapıda ödeme varmi kırmızı bebek olan

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.