İkiz Bebek Kıyafetleri

Doktorlar çoğul gebeliği riskli olması bakımından önermeseler de buna özenen anneler kendilerini şanslı görmekteler. Pusette 2 tane minik görmek göze hoş gelse de bakımı oldukça zordur mutlaka. İkiz bebek demek, iki kat özveri, iki kat masraf, tamamen uykusuz geceler….

Yıllarca bebek özlemi ile yanan anne ve babalar için  son çare olarak gördükleri tüp bebek tedavisinde genelde ikiz bebek olma şansının normal göre fazla olması cazip gelmektedir. Olmuşken bir kere de olsun diyen çok oluyor. Tabiki en önemlisi sağlıklı bir şekilde olması. İkiz bebek bekleyen annelerin masrafları da katlanıyor. Herşeyden ikişer tane almak zorunda kalıyorlar. Herşey bir yana şahsen ikiz bebek annelerini çok şanslı görüyorum. Hele de bir kız bir erkek oldular mı ballı kaymak!

Onları farklı giydirmek, insanların size gülümseyen gözlerle bakmasına sebep olmak, ” aaa bak ikiz bebek”demelerini duymak harika bir duygu olsa gerek. İkiz bebek kıyafetleri için farklı tasarımları kendiniz yapabilirsiniz. Aynı tarz tokalar, diğer teki ikizinde olan ayakkabılar, farklı desenlerle birleştirilmiş badiler çocuk modasının vazgeçilmez trendleri oluyor. İkiz bebeklere sizler için bir kaç model buldum.

İkiz bebekler için farklı kombinler bulmak istiyorsanız size önereceğim güzel bir site BUYRUN

İkiz bebek giysileri, esprili badiler yapmak için alacağınız 2 çıtçıtlı badinin üzerine keçeden farklı figürler yaparak değişik modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Aynı şekilde 2-3 yaşına gelmiş ikizleriniz için de thşört uyumu sağlayabilirsiniz.

İkiz Bebek Resimleri

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.