Erkek Bebek Donları

En az kız bebek anneleri  kadar erkek bebek anneleri de minik erkeklerine farklı, sıradışı kıyafetler giydirme konusunda oldukça istekliler. Kız bebekler için seçeneklerin fazla olması nedeniyle, farklı erkek bebek kıyafetleri bulmak biraz daha güç oluyor. Erkek bebeklerin hem rahat edeceği, hem de şıklıklarından birşey kaybetmeyeceği çok sevimli tasarımları sunuyorum size.

Erkek Bebek Donları

Papyonlu kombinler ile birlikte hazırlanan erkek bebek donları, don askısı ve aksesuarları ile birlikte satışı sunuluyor. Ne sıradan bir çamaşır görünümünde ne de sıradan bir don. Farklı çizgisi ile donlar minik beyefendiler için hazırlanıyor.

0-3 aydan başlayıp 12-24 ay arasına kadar farklı bedenlerde hazırlanan ve özellikle bezli bebeklerin rahatını düşünerek tasarlanan erkek bebek donları, kız bebek annelerini özendirecek güzellikte.

Erkek bebekler için hazırlanan donlar, onların sağlığı düşünülerek pamuklu kumaştan dikiliyor. Siz siz olun minik bir erkekiniz 🙂 varsa ve ona bunlardan almayı düşünüyorsanız yanınıza mavi boncuk almayı unutmayın.

 

 

 

 

Etiketler: , , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.