clonixinato viagra pfizer precio argentina valmax laboratorio roemmers es apto para celiacos metotrexato presentacion netunal

Tütü Etek


Son günlerde kız çocuklar için tasarlanan kıyafetlerin başında Tütü Etek geliyor.

Özel günler için tasarlanan tütüler miniklerin sevimliliklerini arttırıyor. Eteği ile birlikte tasarlanan saç bantları ise anneler için vazgeçilmez oldu. Bir kaç değişik şekilde yapılabilen tütü etekler hazır alınmaya çalışıldığında epey pahalıya gelebiliyor. Biraz el becerisi olan annelerin rahatlıkla yapabileceği tütü etekler tül kumaşın (petek tül kumaş olarak da geçiyor ) şeritler halinde kesilerek bebe lastiğinin üzerine dilediğiniz katlarda bağlanarak oluşturuluyor.

Tütü Etek yapmak çok kolay!

 İstenilen renk ve desenlerde satılan hazır tülleri şeritler halinde kesip lastiğin üzerinde sıralı bir şekilde bağlıyorsunuz. Ne kadar çok tül kullanırsanız o kadar kabarık ve gösterişli bir tütü etek elde etmiş olursunuz. Geniş cm’li bir kurdela ile fiyonk yapıp ön, arka veya yan kısmına dikebilirsiniz. Aynı kurdela ile saç bandına fiyonk ekleyebilirsiniz.Işıltılı bir tütü etek olsun diyorsanız tül kumaşların simli olanlarını tercih edebilirsiniz.

KOKOŞ BEBEK DONLARI İÇİN BUYRUN

 

Tütü Etek Modelleri

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Tütü Etek Nasıl Yapılır? TIKLAYIN

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.