opovital b12 precio azidac q10 precio biletan enzimatico rovartal 20 precio bisacodilo

Bebek Odası Süsleme

Bebek bekleyen ve evinde bir bebek odası olan anneler için hem ucuz hem de gösterişli bir süsleme anlatacağım. İnternette aradığınız zamana grapon kağıdı ile süsleme ya da pompom olarak da geçiyor. Kırtasiye malzemeleri satan bir dükkandan alacağınız grapon kağıdı ile bebek odasına renk getirebilirsiniz. Kız bebek bekleyenler için beyaz ve pembe iç açıcı olacaktır. Erkekler için mavi ve lacivert odaya rahat bir hava ya da isterseniz turuncu ile odayı canlı tutabilirsiniz.

Grapon kağıdı ile hazırladığınız ponpon süslemeyi ister tavandan boy boy sıralayabilir isterseniz duvara bir kaç farklı boyutlarda sıralayabilirsiniz. Bütün düğün, doğum, yılbaşı süslemesi organizasyonlarında kullanılan pelur kağıdından ponpon ortama değişik bir hava katıyor. Kapı süslemesi olarak da tasarlayabilirsiniz. Daha sonra ufak sevimli ahşap  parçaları yapıştırarak  ekleyebilirsiniz. Bu kelebek ya da uğur böceği tarzında figürler olabilir.

Grapon kağıdı etkinliği ile hem ucuz hem de kolay bir şekilde  bebek odaları süsleyebilirsiniz. Grapon kağıdı satın alırken elişi  kağıdı ya da pelur kağıdı olarak da aradığınızda bulabilirsiniz. 

Bebek Oda Süsleme İçin Ponpon

Ponpon rengi seçerken bebek odasını süsleyecekseniz canlı renkler seçmeye özen gösterin. Renklerin anlamlarından yola çıkabilirsiniz. Doğum günü için de aynı şekilde renkli ponpon uygulamalısınız. Düğün organizasyonları için genelde beyaz ve kırmızı tercih ediliyor. Kına gecesi süslemesi için de kendiniz süslemeyi rahatlıkla yapabilirsiniz. Evinizi merdivenlerden başlayarak bu süsleme ile renklendirin. Duvarlara aynı şekilde ponpon süsleme ile farklı bir hava katın.

 

Bebek Odası Süsleme İçin Ponpon Yapımı TIKLAYIN

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.