Emzik Zincirleri

Yaratıcı fikirlerin sonu gelmiyor. Sanal ortamın gelişmesiyle birlikte paylaşımlar arttıkça özellikle anneler, minikleri için farklı tasarımlar ortaya çıkarıyor. Bunlardan bir tanesi de emzik zincirleri. . Bazen kullanımını düşünmeden sadece farklılık yaratmak adına ilginç ürünler görebiliyoruz. Ne kadar kullanışlı olur bilmiyorum ama gerçekten göze çok hoş gelen bu emzik zincirleri, her yeni annenin bebeği için mutlaka isteyeceği bir ihtiyaç olacak.İsim yazılı olan bu emzik zincirleri, çeşitli boncuk ve ahşap objelerle ilginç hale getirilmiş.Ayrıca giydiği kıyafete göre tasarlanan emzik zincirleri de mevcut. Küçük ahşap harflerle birleştirilerek isim yazılmış ve herhangi bir pantolon askısı aparatı ile tamamlanmış. Emzik zinciri seçerken kız ve erkek olarak cinsiyete göre modeller yapılmış. Güvenlik açısından kopmayan sağlam sicim iplerden geçirilmiş. Aslında kolaylıkla yapılabilecek emzik zinciri, zamanı olmayan anneler için sanal mağazalarda satışa sunulmuş.

Kendi zevkinize göre tasarlamak isterseniz ürün çeşidi bol olan bir boncukçudan emzik zinciri malzemelerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Yok bununla uğraşacak vaktim ve becerim yok diyorsanız isim yazılı emzik zinciri diye aradığınızda satın alabileceğiniz mağazaları bulabilirsiniz.

İsim Yazılı Emzik Zincirleri

Anne adayı değilseniz ve bu tarz farklılıklara meraklı iseniz arkadaşınızın ya da yakın birinin bebeğine hediye olarak da düşünebileceğiniz emzir zinciri farklı tasarımı ile anneleri mutlu edecek. Diğer emzik zincirlerine göre biraz daha ağırlığı olan ve kullanımı biraz daha güç olan emzik zincirini alırken bunu da göz önünde
bulundurun.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.