Babalar Günü Hediyesi

Babalar gününe sayılı günler kala hediye telaşı başladı bile. Babaya babalar günü hediyesi hatta  eşime doğum günü hediyesi  olarak ne alsam diyenler için bir fikir sunuyoruz. Erkeklere hediye seçmenin çok zor olduğunu ve seçeneklerin sınırlı olduğunu söyleyen kadınlar babalar gününde epey zor tercihlerde bulunuyor. Özellikle bu yıl ilk kez babalar gününü kutlayacak olan babalar için eşleri farklı hediyeler hazırlamak istiyorlar. İlk kez babalık heyecanını yaşayan babaların eşleri, eşlerinin ilk babalar gününü farklı geçirmek istemelerinde son derece haklılar.

Erkeğe alınabilecek en klasik hediyeler, gömlek, pantolon, cüzdan, ayakkabı, parfüm, kol düğmesi v.b…Bu sıradanlığın dışına çıkmak isteyen yaratıcı hanımlar babalar gününe özel  için hem keyifli hem de değişik bir hediye seçeneğini sunuyorum. İster bu hediyeyi satan mağazalardan satın alın, isterseniz özel yaptırın.

Baba Oğul Uyumu ile Babalar Günü Hediyesi size  özel olsun!

Babalar Günü Hediyesi olarak,  miniğiniz erkekse alacağınız 2 aynı renkte thşörtün üzerine papyon ya da kravat baskısı yaptırabilirsiniz. Eğer şirin bir kıza sahipseniz aynı renkte 2 thşört için babaya kravat, şirin kızınızın thşörtüne kalp baskısı yaptırarak uyumu sağlayabilirsiniz. Bunu yaparken baskının aynı renk ve desende olmasına özen gösterin.Hafta sonları da eşinizin ve miniğinizin rahatlıkla kullanabileceği bir Babalar Günü Hediyesi olacağından hiç şüphemiz yok. Etraftaki eşlerine bakan bakışlardan rahatsız olmayacak hanımlar için güzel bir tercih olacak 🙂

Özel olarak yazdırılan bir baskı yazı da yaptırabileceğiniz Babalar Günü Hediyesi arasında olabilir. Ona olan sevginizi miniğinizin thşörtüne yazdırarak sevginizi bu şekilde dile de getirmiş olursunuz. Bu farklı hediyeyi sadece Babalar Günü Hediyesi olarak değil en güzel doğum günü hediyesi olarak da düşünebilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.