Atkı ve Bere Modelleri

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte örgü sezonu da açıldı. Miniklere Atkı ve Bere  Modelleri arayanlar için araştırdık ve en güzel en şirin modelleri bir arada topladık.Kızlar için rengarenk, süslü ve şık modeller yer alırken, yakışıklı miniklerimiz için hem soğuktan koruyacak hem de şık görünmelerini sağlayacak modeller bulduk. Çocuklar için Atkı ve Bere Modelleri seçerken hem şık hem de kullanışlı olanları sizler için topladık.

Atkı ve berenin birbirini tamamlası için her ikisinde de aynı aksesurlar kullanılarak bütünlük oluşturulmuş. Kızlarda çiçek ve fiyonklar öne çıkarken, erkek atkı ve bere modellerinde iri düğmeler göze çarpıyor. Renk olarak kızlar için beyaz, vazgeçilmez bir renk olan pembe, fuşya ve morlar tercih edilirken, yakışıklı beyler için siyah, bej ve mavi tonları tercih ediliyor. Atkı ve berelerin yün seçimi ise antialerjik özellikli olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Özellike bebeklerin kullanımı için örülen atkı ve berelerde bebe yünleri ilk tercihiniz olmalıdır.

Atkı ve Bere Modelleri yanında eldivenlerde şıklığı tamamlayan giysiler arasında yerini alıyor. Parmaklı ve parmaksız olarak seçenekleri bulunan eldivenler atkı ve berenin tamamlayıcı parçası oluyor.Atkı ve Bere Modelleri seçerken çocuğunuzun yüz hattı önemli olurken, rengi içinde tenine uygun renkler seçmeye dikkat edin. Ayrıca Atkı ve Bere Modelleri tercihiniz kullanışlı modellerden yana olsun.

Atkı ve Bere Modelleri

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.