Akülü Araba ve Motor

Çocukların gerçek eğlencilerinden biri Akülü Araba ve Motor

Vazgeçilmez neşe kaynakları akülü arabalar ; fonksiyonel direksiyon, değişik müzik çalabilme özelliği, kumada ile kontrol, far özelliği  ve  yüksek hareket gücüyle eğlence kaynağı oluyor. İster doğum günü, ister yılbaşı isterseniz karne hediyesi olarak alacağınız akülü arabalar, çocuklarınızın aldığı en güzel hediye olacak. 3 ile 6 yaş arası çocukların rahatlıkla kullanabileceği akülü arabalar çocukların hareket gelişiminde de oldukça faydalı bir araçtır.

Her miniğin  kalbinde bir Akülü Araba ve Motor yatar!

Erkek minikler ve kız minikler için değişik seçenekleri bulunan akülü arabalar onların tarzlarına özel üretilmiş. Zamane çocukları çok şanslı!

Özellikle erkek çocukların vazgeçilmez oyuncağı Akülü Arabalar değişik renkleri ile çocukların heyecan kaynağı oluyor. Erkekler için vazgeçilmez siyah ve kırmızının yanında sarı renk yer alırken, kız çocuklar için pembe en çok tercih edilenler arasında.

Arabanın dışında akülü motor tercihleri de yer alıyor.Bazı akülü motorlarda motor sesi efektiyle çocuklar için can alıcı oluyor.  Aynasına kadar tüm özelliklerin düşünüldüğü akülü araba ve motorlar şarj edilerek kullanılmaya hazır hale geliyor.

Akülü Araba ve Akülü Motor fiyatları 200 tl ile  800  tl arasında model ve özelliklerine göre farklılık gösteriyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.